Zoek
Categorieën
    Menu Close

    Cadeaupapier 30cm 100m - Dessin ZP37

    Cadeaupapier 30 cm x 100 meter. Perfect te gebruiken voor het inpakken van uw cadeautjes of geschenk.
    Dit inpakpapier is mooi te combineren met cadeaulinten, cadeaukaartjes of wensetiketten / sluitstickers.

    Dessin:ZP37
    Papiersoort:Metallic cadeaupapier
    Breedte:30 cm
    Lengte:100m
    Papiergewicht:74 grams
    Artikelnummer: 011007
    Eenheid: rol á 100 meter
    € 40,80
    i h
    Levertijd: 2 a 3 weken

    Al ons inpakpapier is standaard te verkrijgen in de breedtes 30cm en 50cm. Overige breedte 40cm, 60cm en 70cm zijn op aanvraag te verkrijgen.

    Grote oplage of maatwerk nodig?

    Bel +31(0)182 39 55 22 of mail ons gerust als u een grote oplage cadeaupapier of cadeaupapier met eigen bedrukking wenst. Wij denken graag met u mee en kunnen u ook helpen bij het eventuele ontwerp!

    Advies

    Vrijblijvend advies over decoratie, cadeaulintenwensetiketten etc. die aansluiten bij dit cadeaupapier? Wij helpen u graag om uw perfecte geschenkverpakking samen te stellen, bel of mail ons gerust. Daarnaast voorzien wij u 7 dagen in de week van inspiratie en advies op social media @Kassaplan.

    KP® Lijn

    Kassaplan heeft eigen collecties: De KP® collecties, luxueuze lijn van eigen hand! In onze KP lijn vindt u o.a. cadeaupapiervloeipapier en cadeauzakjes en deze kunt u eenvoudig terugvinden doordat de artikelen zijn aangegeven met KP®.

    In de KP® collecties koopt u altijd een uniek product, ontworpen door onze eigen Kassaplan designer. Doordat de prints op het cadeaupapier, vloeipapier en cadeauzakjes door ons zelf zijn gemaakt, passen deze perfect bij andere producten binnen de collectie. Zo kunt u eindeloos mixen en matchen!

    Klanten die dit kochten, kochten ook:

    Geurkaartjes Blanco (parfumkaartje, blotter)

    Formaat: 2 x 13 cm. Pak á 250 stuks.
    Vanaf € 3,25

    Metallic krullint 10mm, Zwart

    Metallic krullint 10 mm heeft door een metallic laagje een verfijnde luxe uitstraling. Met krullint zijn de mogelijkheden eindeloos om uw cadeaus te versieren.

    Breedte:10 mm
    Kleur:zwart
    Lengte:250 meter
    Eenheid:rol
    Vanaf € 4,95

    Velvet deluxe lint Nude 25mm x 7m

    Velvet deluxe lint is een fluweelachtige lint en is te gebruiken voor verschillende gelegenheden. Verkrijgbaar in verschillende kleuren en breedtes.
    Velvet deluxe is een veelvuldig verkochte kerstlint.

    Naam lint:Velvet cadeaulint
    Materiaal:Polyester / Fluweel
    Breedte:25 mm
    Lengte:7 meter
    Kleur:nude / skin
    Eenheid:rol á 7 meter
    Vanaf € 2,95

    Silky Metal Krullint 10mm Goud (extra mat - 250m)

    Goud Silky metal krullint heeft een metaal mat luxe uitstraling. Dit krullint laat zich verwerken als gewoon krullint en krult u in een handomdraai de mooiste strikken.

    type:Krullint
    Materiaal:Silky Metal
    Breedte:10 mm
    Lengte:250 meter
    Kleur:goud
    Eenheid:Rol á 250 meter


    Silky metal krullinten zijn te verkrijgen in diverse mooie matte kleuren voor een super luxe uitstraling.
    Vanaf € 6,50